Kurz

Datum: 26.12.2011 | Vložil: Daxi

cau bando, chtel bych se zeptat, jak je to s financni strankou treninku, planuju si udelat kurz a pak bych se tomu rad dale venoval a trenoval s vami. Kolik davate za trenink? Psal jsem jak tady na info freediving, tak i panu augustovi, ale jaksi mi neprisla odpoved, tak nevim jestli to funguje ta adresa. Jinak bych se rad zeptal, jak to resite s neoprenama, v ostrave neni moc kde to zkouset, jestli je rozumne si to objednat pres net, rada znacek poskytuje dost informaci ohledne rozmeru obleku a to od vel.hrudnik, biceps az po predlokti, tak by to asi nebylo zas takova sazka do neznama, ne?... Jinak jestli byste mi okomentovali toto: http://www.divers-direct.cz/oblek-mundial-elite-5-mm-beuchat/d35716/ tohle je muj favorit, pripada mi to takovej kompromis mezi cenou a kvalitou, navic mi nejlepe vyhovuji rozmery velikosti co maji. Navic ma titanium ze vnitr, takze bych to oblekl i bez kondicioneru. Budu rad, kdyz mi poskytnete co nejvice informaci, jelikoz chci zacit a rad si vsechno nastuduju, tak budu jedine rad.
Diky za odpověď.
Tom

Přidat nový příspěvek